Predajňa
golfového vybavenia
a golfových potrieb
Kontaktujte nás 0918 994 989, info@golfusa.sk

Produkty s vlastným logom

Golfové logo produkty

Mnohé produkty z nášho sortimentu je možné označiť vlastným logom, nápisom alebo rôznou grafikou. Služba je vyhľadávaná najmä firmami, či golfovými klubmi, ale vďaka relatívne nízkym nákladom, resp. nízkym minimálnym množstvám, je táto možnosť dostupná aj jednotlivcom. Hlavne golfové lopty s vlastnou potlačou sú v poslednej dobe mimoriadne obľúbené.

Golfové lopty s vlastnou potlačou

Golfové lopty s potlačeným logom

Najobľúbenejší golfový produkt s potlačou loga, resp. personalizáciou.

Na lopty je možné potlačiť takmer čokoľvek, firemné logo, obrázok, text alebo ich kombináciu. Tlačíme plnofarebne.

Pri vyšších množstvách jednotková cena samozrejme klesá, pre konkrétnu ponuku nás prosím kontaktujte. Garantujeme najnižšiu cenu na trhu!

Oblečenie s výšivkou, resp. potlačou

Tričká, šiltovky s výšivkou alebo potlačou

Z golfového oblečenia sú najčastejším produktom na personalizáciu polo tričká a šiltovky. Okrem firemného loga sú veľmi obľúbené aj klubové, či tímové znaky. So súčasnými technológiami je možné logo umiestniť aj na nepremokavé oblečenie pri zachovaní plnej funkčnosti. Dodacia lehota je niekoľko dní v prípade skladových zásob. Pri väčších množstvách treba počítať s časovou rezervou na objednanie oblečenia. Minimálne množstvo 1ks, pre konkrétnu požiadavku vám radi vypracujeme cenovú ponuku.

Golfové tíčka s potlačou

Golfové tíčka s potlačeným logom

Produkt je vhodný pre turnaje, či golfové kluby ale aj pre firmy. Vzhľadom na potláčanú plochu sú vhodné dlhšie nápisy, resp. horizontálne logá. Minimálne množstvo je 1000ks. Pre konkrétnu ponuku nás prosím kontaktujte.

Bagy, rukavice, dáždniky...

Golfové logo doplnky

Okrem lôpt, či oblečenia je možné potlačiť alebo vyšiť logá na celú radu ďalších produktov, či doplnkov. Za všetky spomenieme aspoň rukavice, bagy, dáždniky, uteráky, vypichovátka, markovátka, či cestovné bagy. V prípade záujmu s vami radi prekonzultujeme konkrétne možnosti.

MyJoys

Personalizované topánky MyJoys

Výrobca golfových topánok FootJoy ponúka na výber vlastnú konfiguráciu topánok. K dispozícii je niekoľko pánskych a niekoľko dámskych modelov. Konfigurovať vlastné topánky je možné na stránke MyJoys (nemecká verzia). Postup výberu je intuitívny, ale radi vám s výberom pomôžeme osobne alebo telefonicky (0918 994 989).

Samozrejme, ako aj pri iných produktoch, u nás máte garanciu najnižšej ceny.

© Golf USA, Všetky práva vyhradené, Design by Duomedia