Predajňa
golfového vybavenia
a golfových potrieb
Kontaktujte nás 0918 994 989, info@golfusa.sk

Produkty

V predajni Golf USA Vám ponúkame široký výber golfových produktov od jednotlivých palíc (driver, drevo, hybrid, železá, wedge, putter) po kompletné sady tak pre začiatočníkov, ako aj pre profesionálov. Okrem golfových palíc máme v ponuke golfové lopty, bagy a vozíky v najrôznejších farbách a prevedeniach. Nájdete u nás tiež široký výber golfovej obuvi od renomovaných značiek. A samozrejme si v našej predajni môžete vybrať z množstva doplnkov pre golf, ako napríklad golfové laserové zameriavače, GPS zariadenia, vypichovátka, tíčka, tréningové pomôcky, či rôzne darčekové predmety. Vieme zabezpečiť aj potlač vlastného loga, či textu na golfové lopty a iné produkty, či vyšitie na oblečenie, či šiltovky.

 

Golfove palice Golf USA

Golfové palice

U nás nájdete golfové palice pre všetky typy hráčov, pre začiatočníkov, golfistov s vyšším aj nižším HCP, pre deti, pánov ale aj dámy. Ponúkame drivery, drevá, hybridy, železá, wedge a puttre pre pravákov aj ľavákov značiek TaylorMade, Titleist, Callaway, Ping, Srixon, Mizuno, Cleveland, Cobra, Nike.

Kompletné sady

 

 

Kompletné sady

Pre začiatočníkov a menej skúsených golfistov, ako aj pre deti ponúkame vyskladané sady za výhodné ceny. Sady obsahujú všetky palice, ktoré sú potrebné pre hru. Vybrať si môžete zo setov od Callaway, Cleveland, Strata, Masters, TourEagle, TopFlite.

Golfove bagy Golf USA

Bagy

Neodmysliteľnou súčasťou golfového výstroja sú bagy, kde golfisti nosia svoje palice. V Golf USA nájdete jednak Stand Bagy, určené na nosenie v rukách, resp. prevesené cez plece, no nájdete tu aj obľúbené Cart Bagy vhodné na umiestnenie na golfový vozík. Ak často cestujete za golfom autom, či lietadlom, oceníte aj Travel Bagy. Ponúkame Vám bagy značiek TaylorMade, Adidas, Ping, Callaway, Mizuno, Titleist, Cleveland, Ogio, Tour Eagle, Cobra, Cougar, PowerBilt.

Golfove lopty

Lopty

Golf je hra s jednoduchým cieľom, dostať golfovú loptičku do jamky. Každý hráč má iné preferencie, čo sa týka kvality lôpt. Niekto chce mäkšie, niekto tvrdšie. Iní si potrpia na značke, či dokonca farbe golfových lôpt. Svoju rolu hrá určite aj cena. My sa snažíme vyhovieť každému a preto máme v ponuke takmer všetky druhy a typy lôpt na trhu od značiek Callaway, Titleist, Srixon, TaylorMade, Pinnacle, Nike.

Golfove oblecenie

Oblečenie

Golf je špecifický šport ku ktorému patrí aj špecifický štýl obliekania. Ponúkame  odevy pre deti, dámy a pánov vhodné do každého počasia. Vybrať si môžete z veľkého počtu polo tričiek, dlhých a krátkych nohavíc, šiat, sukní, svetrov, búnd, termoprádla, ponožiek, opaskov, rukavíc, zimných čiapok a šiltoviek od Adidas, Abacus, Nike, Tommy Hilfiger, Galvin Green, Puma, Ashworth, Sunice, Callaway, Ping.

Golfove topanky

 

Topánky

Bez kvalitnej obuvy sa golf hrať nedá. Pre dobrý odpal je potrebné mať pevný postoj a ten nedosiahnete bez pevných topánok so špeciálnou golfovou podrážkou. Príďte a vyberte si tie, ktoré Vám budú najviac sedieť. Vybrať si môžete z topánok značiek Ecco, Adidas, FootJoy, Nike, Puma, Callaway a Ashworth.

Golfove voziky Golf USA

 

Golfové vozíky

Nebaví Vás nosiť si golfový bag plný palíc v rukách? Riešením je golfový vozík, na ktorý bag upevníte a bez problémov môžete ísť hrať. Ich výhodou je kompaktnosť, nakoľko sa dajú jednoducho a prakticky zložiť. Vozíky ponúkame ako manuálne, tak aj na elektrický pohon. Vybrať si môžete zo značiek Clicgear, BigMax, TiCad, JuCad, Masters, FastFold a TourEagle.

Golfove doplnky Golf USA

Doplnky

Existuje množstvo maličkostí, ktoré Vám uľahčia , či dokonca zdokonalia hru. Stačí priísť a vybrať si. Nájdete u nás tíčka, GPS hodinky, laserové golfové zameriavače, vypichovátka, golfovú literatúru vrátane beletrie, či golfových pravidiel, počítadlá, energetické tyčinky, darčekové predmety a samozrejme aj tréningové pomôcky na zdokonalenie hry - chippovacie siete, puttovacie koberce a pomôcky pre správnu techniku švihu, či puttovania.

Potlac produktov Golf USA

 

Potlač produktov

Potrpíte si na jedinečnosť a chcete sa odlíšiť? Potrebujete zabezpečiť pre Vašich klientov, či zamestnancov predmety s Vašim logom, či personalizovaným textom? Má niekto z Vašich blízkych sviatok a neviete, čím ho obdarovať? Organizujete firemnú akciu? Práve pre Vás je tu táto skvelá služba. Široký výber produktov s možnosťou umiestnenia loga. Logo podľa Vašich predstáv je možné vytlačiť na rôzne predmety vrátane lôpt alebo vyšiť na textil (tričká, šiltovky, bundy...). Dokonca si môžete objednať golfové topánky s vlastným dizajnom, či menom.

 

 

© Golf USA, Všetky práva vyhradené, Design by Duomedia