Predajňa
golfového vybavenia
a golfových potrieb
Kontaktujte nás 0918 994 989, info@golfusa.sk
Garancia ceny

Garancia ceny

Na základe neustáleho monitoringu trhu priebežne upravujeme naše ceny, aby ste nákupom u nás ušetrili čo najviac. Garantujeme najnižšiu cenu aj v prípade, že nájdete na Slovensku ponuku nižšiu ako je naša pôvodná. Neváhajte sa v takom prípade na nás obrátiť.

Garancia najväčšieho výberu

Garancia najväčšieho výberu

Ako líder na trhu sa snažíme byť miestom, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre Váš golf a preto Vám garantujeme najširší sortiment na Slovensku. V prípade, že Vám niečo u nás chýba, neváhajte nás o tom informovať a my urobíme všetko pre to, aby sme sortiment ešte viac rozšírili.

Garancia vrátenia tovaru

Garancia vrátenia tovaru

Krátky čas strávený nákupom v predajni nemusí stačiť na zistenie, či je zakúpený produkt naozaj vyhovujúci. Verným zákazníkom garantujeme možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu. Kúpna cena bude započítaná voči inému tovaru.

Garancia profesionálnych služieb

Garancia profesionálnych služieb

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Individuálny prístup, hľadanie riešení na akúkoľvek požiadavku, kvalita servisu palíc, profesionálny fitting, či odborné poradenstvo sú naše najvyššie priority. Budeme radi, ak nám akúkoľvek nespokojnosť so službami oznámite na emailovú adresu management@golfusa.sk.

© Golf USA, Všetky práva vyhradené, Design by Duomedia