Predajňa
golfového vybavenia
a golfových potrieb
Kontaktujte nás 0918 994 989, info@golfusa.sk
Mizuno_fitting_machine

Profesionálny fitting palíc

 

Meranie golfového švihu pomocou špičkového radaru FlightScope®

Už deväť rokov v predajni poskytujeme služby profesionálneho fittingu palíc, v súčasnosti s pomocou špičkového radarového zariadenia FlightScope. FlightScope meria všetky dôležité parametre golfového švihu, ako je rýchlosť hlavy palice, rýchlosť lopty, uhol odrazu, rotáciu (spin), bočnú rotáciu, či vzdialenosť a graficky zobrazí trajektóriu na monitore.

K dispozícii máme širokú škálu demo palíc od všetkých významných výrobcov:

Callaway, TaylorMade, Titleist, Ping, Srixon, Cobra, Cleveland, XXIO, Mizuno

Mizuno_fitting_machine

Znížte svoje skóre vďaka paliciam, ktoré Vám dokonale sedia

Tak ako je každý golfista jedinečný, tak jedinečný je aj jeho golfový švih.  Golfový švih je ovplyvňovaný mnohými faktormi, tak statickými (napríklad postava), ako aj dynamickými (napríklad tempo, rovina alebo rýchlosť švihu). Kombinácia všetkých týchto faktorov spolu s osobnými preferenciami určuje ideálne zloženie golfového setu. A správne zložený set znamená lepšiu hru a väčší pôžitok z nej.

Mizuno Performance Fitting System je jedinečná metóda fittingu, ktorá spája odborné vedomosti výrobcov golfových palíc, profesionálne vyškolený personál a dokonalú analýzu programu Shaft Optimizer. Pri samotnom fittingu je braný do úvahy každý aspekt Vášho švihu. Okamžite pocítite rozdiel a výsledky uvidíte v každej ďalšej hre.

A čo je dôležitejšie, systém je možne použiť na nafitovanie akejkoľvek značky palíc.

Shaft Optimizer

fitting_system


Identifikovanie správneho shaftu je absolútne nevyhnutné pre takmer každý aspekt Vášho úderu - vzdialenosť, kontrola, let lopty, trajektória a samotný pocit. Mnoho golfistov si vyberá shafty, ktoré sú všeobecne obľúbené, no tie nemusia vždy sedieť. Môžu byť pre Vašu hru dokonca kontraproduktívne.

Stačí pár švihov a Mizuno Shaft Optimizer zmeria 5 kritických faktorov Vášho švihu s cieľom zistiť jedinečnú špecifikáciu Vášho švihu, tzv. Swing DNA. Tieto informácie sú následne zadané do patentovaného softvéru, ktorý odporučí shaft s výkonnostnými charakteristikami dokonale hodiacimi sa k Vášmu švihu.

 

 

 

Dĺžka shaftu

fitting_chart

 

Zasiahnutie lopty v tom správnom bode začína pri správnej dĺžke palice. Najprv zmeriame vzdialenosť Vašej dlane od zeme a na základe konverznej tabuľky určíme správnu dĺžku shaftu.

 

Lie angle

club_specifications

Lie angle je v podstate uhol, ktorý zviera spodná hrana hlavy a shaft. Pri nesprávne zvolenom lie angle palica nedosadá celou spodnou plochou na zem, takže sa drasticky znižuje jej aktívna úderová plocha a dochádza k topovaniu, slice alebo hook.

Grip

Správny výber gripu je dôležitý pre schopnosť trafiť loptu priamo stredom hlavy. Pri výbere sa zohľadňuje veľkosť ruky, ako aj osobné preferencie, či štýl úchopu.

 

 

V priebehu niekoľkých minút Vám nájdeme tie správne železá pre Váš švih. Pre viac informácií volajte  0908 994 989 alebo sa spýtajte priamo na predajni.

© Golf USA, Všetky práva vyhradené, Design by Duomedia